ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності АТ «Волиньгаз» є розподіл природного газу споживачам Волинської області: населенню, бюджетним установам і організаціям та іншим споживачам області.

Історія газифікації Волині почалася більш ніж 60 років тому. Всі ці роки фахівці щоденно дбали, аби в домівки волинян безперебійно та безаварійно надходив газ.

Зараз в області природним газом користується більше 250 тисяч сімей волинян та домогосподарств області, а також промислові та комунально-побутові підприємства.
Рівень газифікації Волинської області природним газом зараз становить 67,5%. В містах цей показник сягає близько 92%, а в сільській місцевості – 40%.
На сьогодні перебуває в експлуатації 7,6 тис. км розподільних газопроводів.

Товариство надає послуги по виконанню підрядних робіт по будівництву газопроводів, газифікації житла населення та організацій області, установці газових лічильників та газових приладів, пусконалагоджувальних робіт на об’єктах газового господарства, технічного нагляду за їх будівництвом та експлуатацією. Особливу увагу постійно приділяє модернізації та реконструкції мереж.

 

 

 

КЕРІВНИЦТВО

ВОЛОДИМИР КЕЦ

Голова правління АТ «Волиньгаз»

Володимир Кец народився на Рівненщині у 1966 році. Закінчивши школу, проходив строкову військову службу, опісля отримав вищу освіту у Луцькому педагогічному інституті. Понад два десятиріччя працював у державних структурах. Має великий досвід роботи на керівних посадах.

На початку свого кар’єрного шляху з 1992 до 2000 року працював на посадах провідного, головного спеціаліста, завідуючим сектором, керівником відділу апарату Волинської облдержадміністрації, помічником заступника голови Волинської ОДА.

У 2000 – 2005 працював в системі Державної служби зайнятості: був заступником начальника Волинського обласного центру зайнятості, потім директором Луцького районного центру зайнятості. У 2005 році він кілька місяців був начальником з питань соціального захисту Волинської обласної державної адміністрації.

Надалі Володимира Кеца призначили начальником головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської ВОДА. У вересні 2010 року Володимир Кец став заступником начальника регіонального відділення Фонду Державного майна України у Волинській області і на цій посаді працював до серпня 2019 року

У червні 2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення Володимира Кеца головою Луцької районної державної адміністрації, де пропрацював два роки. Опісля працював радником голови Волинської обласної ради.

З 20 жовтня 2023 року – голова правління АТ «Волиньгаз».

 

Установчі документи АТ “Волиньгаз”

Структура власності

Організаційна структура

Статут АТ Волиньгаз -редакція від 04.04.2024 року

Положення про Правління 2024 рік

Положення про Наглядову раду 2024 рік

Положення про Загальні збори акціонерів 2024 рік